Karrier

Kedves Pályázó!

Jelenleg telemarketinges munkatárs pozíció betöltésére keresünk munkatársakat.

Feladatok:

  • kiadó szolgáltatásainak értékesítése telefonon
  • kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • riportálás a cégvezetés felé

Elvárások:

  • telefonos értékesítésben szerzett több éves tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, OpenOffice)
  • kiváló kommunikációs készség
  • jó problémamegoldó készség
  • agilitás, önállóság

Előny, de nem feltétel:

  • pénzügyi, számviteli területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • megbízásos munkaviszony a próbaidő alatt
  • bejelentett alkalmazotti jogviszony a próbaidő után
  • havi alapbér + jutalék már a próbaidő alatt is
  • hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • továbbképzések
  • kezdés előtt szakmai tréning, felkészítés
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • lelkes csapat
  • teljes körű szakmai támogatás

Amennyiben szeretne jelentkezni kiadónkhoz, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével kollégánknak, Pusztai Ádámnak az a.pusztai@dashofer.hu email címre!

Kérjük, hogy ha korábban nem foglalkozott értékesítéssel, nem adott el szolgáltatást, vagy terméket, ne küldje el jelentkezését a Kiadónk által megjelölt pozícióra, mert nem fogjuk tudni személyes találkozóra hívni Önt.

Megértését köszönjük!